аксесуари

Торгова марка Extremal пропонує аксесуари та одяг для тренувань - щоденник тренувань, бокс для зберігання пігулок та капсул, футболку, флісову шапочку.

Продукція > Аксесуари

TРЕНУВАЛЬНИЙ ЩОДЕННИК

Для фіксації та контролю спортивного прогресу

Ціна - 85 грн

З кожним роком все більше людей приходить у фітнес центр, але через пару місяців дехто закидає тренування. Причиною цьому найчастіше є відсутність стимулу до тренування. А відбувається це, тому що багато початківців не вміють планувати тренувальний процес, і не привчені до ведення записів контролю досягнутих результатів. Таким чином, спортсмени не бачать прогресу побудови тіла і кидають спорт.

Тm Extremal пропонує «Тренувальний щоденник» - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу.

Протягом 6 місяців Ви зможете:

  • планувати тренування, досягати прогресу поступово збільшуючи навантаження;
  • реєструвати прогрес силових показників, стимулюючи себе до нових рекордів;
  • відзначати зміни ваги тіла, кількості жиру, та об’ємів м’язів, будуючи ідеальне тіло.

Бувалі спорстмени кажуть: «50% успіху залежить від тренування, а 50% - від харчування». Підібрати індивідуальну дієту Вам допоможе комп'ютерна програма «Мій бодібілдинг».

TABBOX

Пластиковий бокс для зберігання пігулок, капсул

Ціна - 60 грн

Характеристика:

Тепер немає необхідності носити з собою склянки з амінокислотами чи карнітином, блістери з вітамінами, чи рибьячим жиром. Просто покладіть у спеціальний мультибокс необхідну кількість пігулок і капсул і добова доза спортивних добавок у Вас в кармані!

П'ять відділів різного розміру дозволяють зберігати пігулки і капсули будь-якого розміру і вони не будуть перемішуватись. Таббокс досить місткий, а його розмір менше ніж чохол для окулярів і тому він легко вміщується у кишені. Таббокс зручний аксесуар для таблетованих чи капсульованих спортивних добавок.

Склад: харчовий поліпропілен.

футболка

Для тренування чи щоденного використання

Ціна - 160 грн

Характеристика:

Має високу щільність тканини, тому стійка до розтягування та розриву. Якісні фарбники, футболка не вигорає роками, навіть на сонці. Зображення наноситься трафаретним способом з використанням особливо міцної фарби. Три базових кольори футболки - синій, білий і чорний.

Розміри: L, XL

Склад: бавовна 100%

шапка флісова

Шапка зимова з логотипом, стійка до дощу та вітру

Ціна - 120 грн

Характеристика:

Саме така шапочка з флісу - Watch Cap, сьогодні стоїть на речовому забезпеченні армії США у всепогодному комплекті ECWCS. І на те є причини. Ергономічна форма, в рази легше будь якої в'язаної шапочки з бавовни або вовни. Не набирає вологу ззовні і відводить піт зсередини. Виключно приємна на дотик, не викликає подразнення і свербіж шкіри.

Шапка дуже еластична, щільно облягає голову і легко уміщується в капюшон. Шви оверлочені й мають пласку форму, не тиснуть і не натирають. Широка нижня частина шапки має подвійний шар тканини, що збільшує теплоутримуючі властивості шапочки від Extremal.

Розміри: М, L

Матеріал: 100% поліестер (polyester), щільність тканини 330 г / м².

Кольори: чорна, оліва, койот.