Carousel imageCarousel image

Амінокислоти ВСАА pure від Extremal - 100% чистий порошок ВСАА, для захисту м'язів від руйнування

Ціна: 200 г / 40 порцій - 285 грн

400 г / 80 порцій - 500 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.

Смак: натуральний гіркуватий смак.

  • М'язи..........................★ ★ ★ ☆ ☆
  • Відновлення.............★ ★ ★ ★ ★
  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ☆

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з Магазину.
  2. Самовивіз з відділень перевізників: Нова пошта, Укрпошта, JustIn. По тарифам перевізника.
  3. Кур'єр по Києву (100 грн).

Оплата

Передплата або накладений платіж, готівкою, Приват 24, безготівковий з ПДВ, безготівковий без ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Опис

ВСАА (від анг. Branched Chain Amino Acids) – наймогутніше тріо незамінних амінокислот з розгалуженим ланцюжком – лейцин, ізолейцин, валін. Їх роль у зростанні м’язової маси є вкрай важливою, адже м’язи на 35 % складаються саме з цих трьох амінокислот.

Під час тренування вміст ВСАА в м‘язах значно знижується, адже організм використовує ці амінокислоти на енергетичні потреби. Запобігти руйнуванню м‘язів можливо, попередньо наситивши організм амінокислотами L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін в пропорції 2/1/1.

Завжди приймайте перед тренуванням 1-2 порції ВСАА pure від tm Extremal, і компенсуйте нестачу цих важливих нутрієнтів, без яких подальший синтез білку, а відповідно швидкий ріст м‘язів неможливий.

Склад

100г продукту містять суміш амінокислот ВСАА в пропорції 2 \ 1 \ 1: L-лейцин – 50 г, L-ізолейцин – 25 г, L-валін – 25 г.

Спосіб застосування

1 мірну ложку (5 г) прийняти за пів години до тренування запиваючи водою або апельсиновим соком.

Протягом дня разом з ВСАА зазвичай вживають

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який у категорії і вживайте тричі на день - між сніданком-обідом, протягом 30 хв. після тренування, за пів години до сну.

Креатин - анаболічно-енергетична добавка №1 у світі. Приймайте всього 5 г креатину перед тренуванням, і Ви отримаєте гарантію збільшення обсягу м'язів, вибухову енергію і гідратацію м'язових тканин.

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L- карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.

ВСАА купить, Глютамин, бцаа, Аминокислоты, бсаа, Амино 5000, bcaa порошок, Спортивное питание Экстремал