Carousel imageCarousel imageCarousel image

Гейнер 3000 Maximum від Extremal - cуперкалорійний гейнер у 3000 кілокалорій для великої маси

Ціна: відро 5 кг / 62 п. - 950 грн

відро 2,5 кг / 31 п. - 500 грн

відро 1 кг /12 п. - 250 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смак: полуниця з вершками, карамельна нуга, бананово-ванільний, шоколадний крем. Відро 2,5 кг містить 2 пакета нето 1,25 кг з різними смаками. Відро 5 кг містить 4 пакета нето 1,25 кг з різними смаками.

  • Маса...........................★ ★ ★ ★ ★
  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ★
  • Відновлення.............★ ★ ★ ★ ★

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Більше калорій - товще м'ясо! Так кажуть досвідчені спортсмени в тренажерному залі. І дійсно, максимального анаболізму м'язи досягають тільки коли в них вливають ще більше кілоджоулів. Співвідношення білків / жирів / вуглеводів у цьому коктейлі наближене до гіпотетично оптимального - 1 / 1 / 4, а денна калорійність досягає 3000 кілокалорій!

Вживання гейнерів протягом 30 хвилин після тренування сприяє зачиненню "білково-вуглеводних вікон", що зменшує втому, відновлює втрачену енергію, прискорює зростання м'язів. Саме надпотужний гейнер 3000 maximum буде Вашою "коморою калорій" в період інтенсивного набору м'язової маси.

1 коктейль: 80 г гейнера + молоко + банан.

Склад

Молочний протеїновий концентрат, мальтодекстрин, крохмаль кукурудзяний, цукор, какао (в продукті зі смаком шоколаду й карамелі), екстракт сухих вершків, ксантанова камідь, ароматизатори харчові.

Спосіб приготування

500 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 3 мірні ложки (80 г) гейнеру, розмішати до однорідної маси. За бажанням додати банан. У разі використання води, до 500 мл рідини додати 5 мірних ложок (133 г) продукту. Вживати 2-3 рази на добу:

  1. Між сніданком-обідом
  2. Протягом 30 хв. після тренування
  3. За годину до сну.

У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Протягом дня разом з 3000 Maximum зазвичай використовують

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який у категорії і вживайте двічі на день - на другий сніданок і за півгодини до сну. Гейнер 3000 Maximum вживати протягом півгодини після тренування.

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування замість води. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.

Шейкер - чудовий аксесуар для автономного приготування протеїнових коктейлів без підключення до електроенергії. Використовуйте шейкер також для прийому напоїв під час тренування.