Карнітин Carnitine ultra 1000 для коктейлю від Extremal - жироспалювач для прийому під час тренування

Ціна: 500 г / 50 п. - 250 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смак: tonic schweppes, з кислинкою.

  • Жироспалювання....★ ★ ★ ★ ★
  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ☆
  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Карнітин у формі порошку для легкого приготування смачного напою з жироспалювальними властивостями. Карнітиновий напій доречно і зручно вживати саме під час тренування. Адже разом із водою Ви отримуєте 1 г карнітину, 4 г інуліну, та всього 22 кілокалорії.

Інулін - розчинне харчове волокно з клітковини цикорію. Вбираючи вологу, збільшує об'єм їжі у шлунку, чим поліпшує травлення і прискорює насиченість.

L-карнітин покращує "спалювання" жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. А оскільки серце отримує до 70% енергії саме при розщепленні жирів, карнітин стає вкрай необхідним для роботи серцевого м'яза.

Склад

L-карнітину тартрат, L-карнітин основа, інулін, мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом, ароматизатори харчові.

Спосіб застосування

500 мл води налити в шейкер або пляшку. Додати 1 мірну ложку (10 г) продукту. Збовтати до повного розчинення. Вживати під час тренування. При масі тіла більше 100 кг можна вживати додаткову порцію напою впродовж дня. В не тренувальні дні приймати 1-2 порції напою впродовж дня.

Протягом дня разом з Карнітином зазвичай вживають

Протеїн - це основа харчування, під час дієти для спалювання жиру. Виберіть будь який у категорії і вживайте тричі на день - між сніданком-обідом, протягом 30 хв. після тренування, за пів години до сну.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати до та після тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.

Шейкер - чудовий аксесуар для автономного приготування протеїнових коктейлів без підключення до електроенергії. Використовуйте шейкер також для прийому напоїв під час тренування.

Продукція > Карнітин > Carnitine ultra 1000