Жироспалювач Carnitine ultra 1000 Для Коктейлю від Extremal - напій для прийому під час тренування

Смак Tonic schweppes │ З кислинкою

500 г / 50 п. - 480 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Жироспалювання....★ ★ ★ ★ ★

  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ☆

  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ☆

1 порція - 10 г порошку + 500 мл води

Склад: L-карнітину тартрат, L-карнітин основа, інулін, мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом, ароматизатори харчові.

Спосіб приготування:

500 мл води налити в шейкер або пляшку. Додати 1 мірну ложку (10 г) продукту. Збовтати до повного розчинення. Вживати під час тренування. При масі тіла більше 100 кг можна вживати додаткову порцію напою впродовж дня. В не тренувальні дні приймати 1-2 порції напою впродовж дня.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Карнітин у формі порошку для легкого приготування смачного напою з жироспалювальними властивостями. Карнітиновий напій доречно і зручно вживати саме під час тренування. Адже разом із водою Ви отримуєте 1 г карнітину, 4 г інуліну, та всього 22 кілокалорії.

Інулін - розчинне харчове волокно з клітковини цикорію. Вбираючи вологу, збільшує об'єм їжі у шлунку, чим поліпшує травлення і прискорює насиченість.

L-карнітин покращує "спалювання" жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. А оскільки серце отримує до 70% енергії саме при розщепленні жирів, карнітин стає вкрай необхідним для роботи серцевого м'яза.

Протягом дня разом з Карнітином зазвичай вживають

Протеїни - коктейлі з високим вмістом білку (70-90%). Вживаються у період роботи над сухими м'язами. "Протеїни для сушки" надають м'язам рельєф, та сприяють спалюванню підшкірного жиру за умови дотримання високобілкової низьковуглеводної дієти.

Шейкер - чудовий аксесуар для автономного приготування протеїнових та інших коктейлів без підключення до електроенергії. Оптимально підходить для приготування гейнерів, в які входить велика кількість порошку й рідини.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати до та після тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Карнитин купить, Карнитина тартрат, липотропик, Карнитин ультра, жиросжигатель купить, Спортивное питание Экстремал