Carousel imageCarousel imageCarousel image

Creatine Monohydrate від Extremal - анаболічно-енергетична добавка №1 у світі.

Натуральний смак │ Ніжна м'ята

банка 250 г / 50 порцій - 600 грн

пакет 500 г / 100 п. - 1150 грн

банка 500 г / 100 порцій - 1200 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Маса...........................★ ★ ★ ☆ ☆

  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ★

  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ★

Спосіб застосування:

За 15-30 хвилин до тренування 1 чайну ложку (5 г) засипати до рота і запити водою. В не тренувальний день креатин приймати за бажанням перед навантаженням. Моногідрат креатину вживати курсами - 2 місяці прийому, 1,5 місяці перерви.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Креатину моногідрат - найпопулярніша в світі добавка до раціону харчування спортсменів силових видів спорту. Креатин віддаляє момент м'язового виснаження, стимулює синтез нових м’язових клітин, збільшує їхній об’єм і, таким чином, об’єм м’язів, покращує силові показники та сприяє перетворенню молочної кислоти в глікоген, чим зменшує «крепатуру».

Прийом всього 5 г креатину за пів години до тренування, дозволяє організму довше підтримувати граничне навантаження і швидше відновлюватися між сетами, що сприяє підвищенню сили. А збільшення сили дозволяє домогтися максимального ростостимулюючого впливу на м'язи.

Протягом дня разом з Креатином зазвичай використовують

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який протеїн у категорії і вживайте двічі на день - на другий сніданок і за пів години до сну.

Gejner-3000-maksimum-5000g-kupit-Ekstremal-sportivnoe-pitanie

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для швидкого відновлення енергії та м'язів.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Креатин купить, Креатина моногидрат, Спортивное питание Экстремал .