Carousel imageCarousel imageCarousel image

Creatine Monohydrate від Extremal - анаболічно-енергетична добавка №1 у світі.

Натуральний смак │ Ніжна м'ята

пакет 500 г / 100 п. - 399 грн

банка 250 г / 50 порцій - 239 грн

банка 500 г / 100 порцій - 419 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Маса...........................★ ★ ★ ☆ ☆

  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ★

  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ★

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з Магазину.

  2. Самовивіз з відділень перевізників: Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  3. Кур'єр по Києву (100 грн).

Оплата

Передплата або накладений платіж, готівкою, Приват 24, безготівковий з ПДВ, безготівковий без ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Спосіб застосування:

За 15-30 хвилин до тренування 1 чайну ложку (5 г) засипати до рота і запити водою. В не тренувальний день креатин приймати за бажанням перед навантаженням. Моногідрат креатину вживати курсами - 2 місяці прийому, 1,5 місяці перерви.

Креатину моногідрат - найпопулярніша в світі добавка до раціону харчування спортсменів силових видів спорту. Креатин віддаляє момент м'язового виснаження, стимулює синтез нових м’язових клітин, збільшує їхній об’єм і, таким чином, об’єм м’язів, покращує силові показники та сприяє перетворенню молочної кислоти в глікоген, чим зменшує «крепатуру».

Прийом всього 5 г креатину за пів години до тренування, дозволяє організму довше підтримувати граничне навантаження і швидше відновлюватися між сетами, що сприяє підвищенню сили. А збільшення сили дозволяє домогтися максимального ростостимулюючого впливу на м'язи.

Протягом дня разом з Креатином зазвичай використовують

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який протеїн у категорії і вживайте двічі на день - на другий сніданок і за пів години до сну.

Gejner-3000-maksimum-5000g-kupit-Ekstremal-sportivnoe-pitanie

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для швидкого відновлення енергії та м'язів.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Креатин купить, Креатина моногидрат, Спортивное питание Экстремал .