Carousel imageCarousel imageCarousel image

Креатину моногідрат від Extremal - анаболічно-енергетична добавка №1 у світі.

Ціна: пакет 500 г / 100 п. - 250 грн

банка 250 г / 50 порцій - 200 грн

банка 500 г / 100 порцій - 350 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.

Смак: натуральний, без смаку.

  • Маса...........................★ ★ ★ ☆ ☆
  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ★
  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ★

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з Магазину.
  2. Самовивіз з відділень перевізників: Нова пошта, Укрпошта, JustIn. По тарифам перевізника.
  3. Кур'єр по Києву (100 грн).

Оплата

Передплата або накладений платіж, готівкою, Приват 24, безготівковий з ПДВ, безготівковий без ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Опис

Креатину моногідрат - найпопулярніша в світі добавка до раціону харчування спортсменів силових видів спорту. Креатин віддаляє момент м'язового виснаження, стимулює синтез нових м’язових клітин, збільшує їхній об’єм і, таким чином, об’єм м’язів, покращує силові показники та сприяє перетворенню молочної кислоти в глікоген, чим зменшує «крепатуру».

Прийом всього 5 г креатину за пів години до тренування, дозволяє організму довше підтримувати граничне навантаження і швидше відновлюватися між сетами, що сприяє підвищенню сили. А збільшення сили дозволяє домогтися максимального ростостимулюючого впливу на м'язи.

Склад

Моногідрат креатину 100 %.

Спосіб застосування

За 15-30 хвилин до тренування пів мірної ложки (5 г) засипати в рот і запити водою, або енергетиком Carbo max. В не тренувальний день креатин приймати за бажанням. Моногідрат креатину вживати курсами - 2 місяці прийому, 1,5 місяці перерви.

Протягом дня разом з Креатином зазвичай використовують

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який у категорії і вживайте двічі на день - на другий сніданок і за пів години до сну.

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для відновлення енергії та м'язів.

Енергетики - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування замість води. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.

Продукція > Креатин > Креатину моногідрат

Креатин купить, Креатина моногидрат, Спортивное питание Экстремал .