Carousel imageCarousel image

Milk & egg super protein від Extremal - найкращий молочно-яєчний протеїн для "сушки"

Ціна: банка 700 г /29 порцій - 380 грн

пробник 24 г / 1 порція - 30 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смаки: лікер "Адвокат", малиновий смузі.

  • Жироспалювання....★ ★ ★ ☆ ☆
  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ★
  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ★
  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Який протеїн найкращий? Той, що здатен підтримувати надійно високий рівень пептидів і амінокислот в м'язах і плазмі крові протягом усього дня. Компанія "Екстремал" створила цей супер протеїн!

Знежирений, безглютеновий протеїн для сухих м'язів Milk & egg super protein складається з повільно засвоюваних казеїнових фракцій молока (10%), "швидких" альбумінів сироватки (40%) і ідеальних пептидів яєчного білку (50%). Це робить його ідеальним продуктом як при повільному так і при швидкому метаболізмі. Тобто зростання чистих сухих м'язів ніколи не зупиняється!

1 порція: 24 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад

Яєчний альбумін, сироватковий концентрат, молочний білок, ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування

350 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (24 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. При використанні води, до 250-350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (40 г) продукту. Вживати 3 рази на добу: на другий сніданок, протягом 30 хв. після тренування, за пів години до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Протягом дня разом з Protex 80 зазвичай використовують:

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Протягом 6 місяців Ви зможете: планувати тренування, реєструвати прогрес силових, відзначати зміни ваги тіла, жиру та об’ємів м’язів.