Carousel imageCarousel image

Milk & egg super protein від Extremal - найкращий молочний і яєчний протеїн для "сушки"

Лікер "Адвокат" Малиновий смузі

700 г /29 порцій - 620 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Жироспалювання....★ ★ ★ ☆ ☆

  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ★

  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ★

  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

1 порція: 24 г протеїну + 350 мл молока 0,5%

Склад: яєчний альбумін, сироватковий концентрат, молочний білок, ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування:

350 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (24 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. При використанні води, до 250-350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (40 г) продукту. Вживати 3 рази на добу: на другий сніданок, протягом 30 хв. після тренування, за пів години до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Який протеїн найкращий? Той, що здатен підтримувати надійно високий рівень пептидів і амінокислот в м'язах і плазмі крові протягом усього дня. Компанія "Екстремал" створила цей супер протеїн!

Знежирений, безглютеновий протеїн для сухих м'язів Milk & egg super protein складається з повільно засвоюваних казеїнових фракцій молока (10%), "швидких" альбумінів сироватки (40%) і ідеальних пептидів яєчного білку (50%). Це робить його ідеальним продуктом як при повільному так і при швидкому метаболізмі. Тобто зростання чистих сухих м'язів ніколи не зупиняється!

Протягом дня разом з Молочно-яєчним суперпротеїном зазвичай використовують:

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Протягом 6 місяців Ви зможете: планувати тренування, реєструвати прогрес силових, відзначати зміни ваги тіла, жиру та об’ємів м’язів.

купить протеин, Молочно яичный суперпротеин, спортивное питание Экстремал, сывороточный протеин, яичный протеин