Амінокислоти Amino 5000 від Extremal - смачний коктейль з ВСАА та Глютаміном для регенерації м'язів

Червоний грейпфрут │ Червона вишня

500 г / 25 порцій - 270 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • М'язи..........................★ ★ ★ ☆ ☆

  • Відновлення.............★ ★ ★ ★ ☆

  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ★

1 порція - 20 г порошку + 500 мл води

Склад: амінокомплекс L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін у співвідношенні 2 / 1 / 1, глютамін, мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом, модифікований крохмаль, цукор, сахарин, цикламат, лимонна к-та, ароматизатор харчовий, камідь ксантану.

Спосіб приготування:

200-500 мл води налити в шейкер або пляшку. Додати 1 повну мірну ложку (20 г) продукту. Збовтати до повного розчинення. Вживати 1 коктейль під час тренування замість води. При масі тіла більше 100 кг можна подвоїти порцію, або вжити додаткову стандартну порцію напою перед тренуванням.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з Магазину.

  2. Самовивіз з відділень перевізників: Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  3. Кур'єр по Києву (100 грн).

Оплата

Передплата або накладений платіж, готівкою, Приват 24, безготівковий з ПДВ, безготівковий без ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Цей смачний амінокислотній коктейль спеціально розроблено для комфортного прийому гірких на смак амінокислот ВСАА та Глютаміну. Аmino 5000 дуже просто приготувати розмішавши 20 г порошку з 250 мл води. Отримана порція буде містити 3 г ВСАА, 2 г глютаміну та всього 14 г вуглеводів.

Для створення антикатаболічного ефекту та захисту м'язів від руйнування потрібно вживати коктейль Аmino 5000 під час перед тренуванням. А для найшвидшого відновлення працюючих м'язів, та прискорення анаболічничних процесів, прийміть порцію Аmino 5000 під час тренування замість води.

Протягом дня разом з Amino 5000 зазвичай вживають

Протеїни - коктейлі з високим вмістом білку (70-90%). Вживаються у період роботи над сухими м'язами. "Протеїни для сушки" надають м'язам рельєф, та сприяють спалюванню підшкірного жиру за умови дотримання високобілкової низьковуглеводної дієти.

Креатин - ефективність прийому креатину була доведена у всіх видах спорту, де необхідна максимальна вибухова сила або стартова швидкість. Купуючи креатин, Ви отримуєте гарантію збільшення обсягу м'язів, вибухову енергію і гідратацію м'язових тканин.

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

ВСАА купить, Глютамин, бцаа, Аминокислоты, бсаа, Амино 5000, bcaa питьевые, Спортивное питание Экстремал