Амінокислоти BCAA від Extremal - смачний напій ВСАА для захисту м'язів від руйнування

Ціна: 500 г / 25 порцій - 250 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смаки: червоний грейпфрут, червона вишня.

  • М'язи..........................★ ★ ★ ☆ ☆
  • Відновлення.............★ ★ ★ ★ ★
  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Пропонуємо амінокислоти ВСАА у формі смачного коктейлю для комфортного вживання перед, чи під час тренування.

BCAA – незамінні амінокислоти лейцин, ізолейцин, валін з яких на 35 % складаються м‘язи. На жаль ВСАА дуже швидко згорають під час активного тренування, і це викликає затяжний катаболізм – глибоке руйнування м’язових тканин, і як наслідок – довге відновлення.

Завжди приймайте перед та під час тренування 1-2 порції незамінних амінокислот ВСАА, і Ви компенсуєте нестачу цих важливих нутрієнтів, без яких подальший синтез білку, а відповідно швидкий ріст м’язів, не можливий.

Склад

Амінокомплекс L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін у співвідно-шенні 2 / 1 / 1, мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом, модифікований крохмаль, цукор, сахарин, цикламат, лимонна к-та, ароматизатор харчовий, камідь ксантану.

Спосіб застосування

250 мл води налити в шейкер або пляшку. Додати 1 повну мірну ложку (20 г) продукту. Збовтати до повного розчинення. Вживати 1 коктейль перед тренуванням. При масі тіла більше 100 кг можна подвоїти порцію, або вжити додаткову стандартну порцію напою відразу після тренування.

Протягом дня разом з ВСАА зазвичай вживають

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який у категорії і вживайте тричі на день - між сніданком-обідом, протягом 30 хв. після тренування, за пів години до сну.

Креатин - анаболічно-енергетична добавка №1 у світі. Приймайте всього 5 г креатину перед тренуванням, і Ви отримаєте гарантію збільшення обсягу м'язів, вибухову енергію і гідратацію м'язових тканин.

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L- карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.

Продукція > Амінокислоти > ВСАА for cocktails