Амінокислоти BCAA від Extremal - смачний напій ВСАА для захисту м'язів від руйнування

Червоний грейпфрут │ Червона вишня

500 г / 25 порцій - 400 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • М'язи..........................★ ★ ★ ☆ ☆

  • Відновлення.............★ ★ ★ ★ ★

  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ☆

1 порція - 20 г порошку + 500 мл води

Склад: амінокомплекс L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін у співвідно-шенні 2 / 1 / 1, мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом, модифікований крохмаль, цукор, сахарин, цикламат, лимонна к-та, ароматизатор харчовий, камідь ксантану.

Спосіб приготування:

200-500 мл води налити в шейкер або пляшку. Додати 1 повну мірну ложку (20 г) продукту. Збовтати до повного розчинення. Вживати 1 коктейль під час тренування замість води. При масі тіла більше 100 кг можна подвоїти порцію, або вжити додаткову стандартну порцію напою одразу після тренування.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Extremal Sport Nutrition пропонує амінокислоти ВСАА у формі смачного коктейлю для комфортного вживання під час, чи після тренування.

BCAA – незамінні амінокислоти лейцин, ізолейцин, валін з яких на 35 % складаються м‘язи. На жаль ВСАА дуже швидко згорають під час активного тренування, і це викликає затяжний катаболізм – глибоке руйнування м’язових тканин, і як наслідок – довге відновлення.

Завжди приймайте під час та після тренування 1-2 порції незамінних амінокислот ВСАА, і Ви компенсуєте нестачу цих важливих нутрієнтів, без яких подальший синтез білку, а відповідно швидкий ріст м’язів, не можливий.

Протягом дня разом з ВСАА зазвичай вживають

Протеїни - коктейлі з високим вмістом білку (70-90%). Вживаються у період роботи над сухими м'язами. "Протеїни для сушки" надають м'язам рельєф, та сприяють спалюванню підшкірного жиру за умови дотримання високобілкової низьковуглеводної дієти.

Креатин - ефективність прийому креатину була доведена у всіх видах спорту, де необхідна максимальна вибухова сила або стартова швидкість. Купуючи креатин, Ви отримуєте гарантію збільшення обсягу м'язів, вибухову енергію і гідратацію м'язових тканин.

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Найкраще вживати коктейль з карнітином під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

ВСАА купить, Глютамин, бцаа, Аминокислоты, бсаа, Амино 5000, bcaa питьевые, Спортивное питание Экстремал