Хардгейнер з креатином та тауріном Gainex

Gainer від Extremal – GainEX, спеціальна розробка для бодібілдерів у період набору маси. Лише 1 коктейль містить 118 грамів високооктанових вуглеводів для завантаження працюючих м’язів енергією, та 25,5 г швидкого сироваткового та молочного білку для анаболізму м’язів. Співвідношення білків / жирів / вуглеводів – максимально наближене до оптимального - 1 / 1 / 4.

Зв’язка енергетиків Креатин-Таурін, зумовлена їх синергічною дією. Таурін активізує виділення гормону росту та нормалізує функціонування центральної нервової системи. Креатин віддаляє момент м'язового виснаження, стимулює синтез нових м’язових клітин, збільшує їхній об’єм і, таким чином, об’єм м’язів.

GainEX використовується для збільшення м’язової маси тіла та підвищення силових показників. Сприяє підтриманню високої працездатності та витривалості спортсменів всіх силових видів спорту в базовий період підготовки та перед змаганнями.

1 коктейль: 100 г гейнера + молоко + банан.

Склад

Протеїнова матриця: сироватковий протеїновий концентрат; вуглеводна основа: мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом, модифікований крохмаль; енергетичні добавки: креатину моногідрат, таурін; смакові та інші добавки: цукор, камідь ксантану, ароматизатори харчові.

Ціна

  • пакет 900 г - 200 грн

Смак

Кокосовий баунті, малиновий смузі.

Спосіб приготування

500 мл молока налити в шейкер або блендер. Додати 4 мірні ложки (100 г) продукту. Розмішати до однорідної маси. Можна готувати коктейлі додаючи банан, морозиво, полуницю. Вживати такий коктейль 2-3 рази на добу – між сніданком-обідом, за годину до тренування, впродовж півгодини після тренування. В не тренувальні дні приймати до 3-х коктейлів, між прийомами їжі.

Разом з Гейнерами зазвичай використовують

Whey PC

260 грн

Shaker 700

120 грн