Гейнер Gainex від Extremal - хардгейнер підвищеної калорійності з тауріном та креатином

Кокосовий баунті │ Малиновий смузі

900 г / 9 п. - 360 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Маса...........................★ ★ ★ ★ ★

  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ☆

  • Відновлення.............★ ★ ★ ★ ★

  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ☆

1 порція: 100 г гейнера + молоко + банан.

Склад: протеїнова матриця: сироватковий протеїновий концентрат; вуглеводна основа: мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом, модифікований крохмаль; енергетичні добавки: креатину моногідрат, таурін; смакові та інші добавки: цукор, камідь ксантану, ароматизатори харчові.

Спосіб приготування:

500 мл молока налити в шейкер або блендер. Додати 4 мірні ложки (100 г) продукту. Розмішати до однорідної маси. Можна готувати коктейлі додаючи банан, морозиво, полуницю. Вживати такий коктейль 2-3 рази на добу – між сніданком-обідом, за годину до тренування, впродовж пів години після тренування. В не тренувальні дні приймати до 3-х коктейлів, між прийомами їжі.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Гейнер від Екстремал – Гейнекс, спеціальна розробка для бодібілдерів у період набору маси. Лише 1 коктейль містить 118 грамів високооктанових вуглеводів для завантаження працюючих м’язів енергією, та 25,5 г швидкого сироваткового та молочного білку для анаболізму м’язів. Співвідношення білків / жирів / вуглеводів – максимально наближене до оптимального - 1 / 1 / 4.

Зв’язка енергетиків Креатин-Таурін, зумовлена їх синергічною дією. Таурін активізує виділення гормону росту та нормалізує функціонування центральної нервової системи. Креатин віддаляє момент м'язового виснаження, стимулює синтез нових м’язових клітин, збільшує їхній об’єм і, таким чином, об’єм м’язів.

GainEX використовується для збільшення м’язової маси тіла та підвищення силових показників. Сприяє підтриманню високої працездатності та витривалості спортсменів всіх силових видів спорту в базовий період підготовки та перед змаганнями.

Протягом дня разом з Гейнекс зазвичай використовують

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який у категорії і вживайте двічі на день - на другий сніданок і за півгодини до сну. Гейнер Gainex вживати протягом пів години після тренування.

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування замість води. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Шейкер - чудовий аксесуар для автономного приготування протеїнових коктейлів без підключення до електроенергії. Використовуйте шейкер також для прийому напоїв під час тренування.

Гейнер купить Гейнекс, Гейнех, Спортивное питание Экстремал