Цукерки для суглобів Collagen sweetie

Великі фізичні навантаження, спортивні травми, або не збалансоване харчування часто призводять до стирання хрящової тканини або пошкодження зв’язок. Відновити їх може харчовий гідролізат колагену, що отримують шляхом термічної та ферментативної обробки кісток і хрящів тварин.

Collagen sweetie це смачний та легкий у приготуванні десерт на основі швидкорозчинного желатину (він же гідролізат колагену), вуглеводів, кокосової олії, та вітаміну С. 1 цукерка Collagen sweetie містить 5 г колагену. Для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся бажано приймати по 1 цукерці на десерт після сніданку, обіду та вечері.

Склад

Желатин харчовий швидкорозчинний, цукор, сухі вершки рослинні, екстракт сухих вершків, аскорбінова кислота (вітамін С), ароматизатор харчовий.

Carousel imageCarousel image

Ціна

  • 480 г / 36 п. - 220 грн

Смак

Кокосовий баунті, крем брюле.

Спосіб приготування

В скляну або керамічну ємність 0,5 л насипати 4 мірні ложки (120 г) Collagen sweetie. За бажанням покласти 1-2 ложки цукру. Додати склянку (250 мл) окропу та гарно розмішати. Поставити ємність з рідиною у мікрохвильову піч на 30-50 секунд (900 Вт). Ще раз гарно перемішати й вилити у плоску ємність (судок). Дати охолонути й поставити у холодильник застигати.

Вживання

Десерт розрізати на 9 частин. Вживати по 1 цукерці (41 г) після їжі 3 рази на день.

Продукція > Колаген > Collagen sweetie

Разом з колагеном зазвичай використовують

Protein max

800 грн

Tabbox

60 грн

BCAA

285 грн