Креатин

Ефективність прийому креатину була доведена у всіх видах спорту, де необхідна максимальна вибухова сила або стартова швидкість. Купуючи креатин, Ви отримуєте гарантію збільшення обсягу м'язів, вибухову енергію і гідратацію м'язових тканин.

Продукція > Креатин

creatine monohydrate

Анаболічно-енергетична добавка №1 у світі.

Ціна

  • 250 г / 50 порцій - 200 грн
  • 500 г / 100 порцій - 350 грн

Смак

Натуральний смак.

Дія

  • Маса...........................★ ★ ★ ☆ ☆
  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ★
  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ★

Характеристика

Креатину моногідрат - найпопулярніша в світі добавка до раціону харчування спортсменів силових видів спорту. Креатин віддаляє момент м'язового виснаження, стимулює синтез нових м’язових клітин, збільшує їхній об’єм і, таким чином, об’єм м’язів, покращує силові показники та сприяє перетворенню молочної кислоти в глікоген, чим зменшує «крепатуру».

Прийом всього 5 г креатину за півгодини до тренування, дозволяє організму довше підтримувати граничне навантаження і швидше відновлюватися між сетами, що сприяє підвищенню сили. А збільшення сили дозволяє домогтися максимального ростостимулюючого впливу на м'язи.

Склад

Моногідрат креатину 100 %.

Спосіб застосування

За 15-30 хвилин до тренування пів мірної ложки (5 г) засипати в рот і запити водою, або енергетиком Carbo max. В не тренувальний день креатин приймати за бажанням. Моногідрат креатину вживати курсами - 2 місяці прийому, 1,5 місяці перерви.

Разом з креатином зазвичай використовують

3000 maximum

500 грн

Carbo max

160 грн