предтреніки

Предтреніки, це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування замість води. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Продукція > Предтреніки

CREAMIN

Вибуховий предтренік для екстремального навантаження.

Ціна

 • 525 г / 7 порцій - 250 грн
 • 1050 г / 14 порцій - 400 грн

Смаки: червоний грейпфрут, червона вишня.

Склад

Креатину моногідрат, L-глютамін, L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, карнітину тартрат, кислота бурштинова, кофеїн, модифікований крохмаль, мальтодекстрин, декстроза, ароматизатори, сахарин, цикламат, лимонна кислота.

Характеристика

Creamin, це надпотужний предтренік, що містить комплекс анаболічних, енергетичних та відновлювальних компонентів, для отримання справжньої бадьорості і припливу сил безпосередньо під час тренування.

Цей тренувальний комплекс, починає «працювати» відразу після прийому, і має пролонговану дію. Креатин допоможе збільшити вибухову силу, ВСАА сповільнять руйнування м'язів, кофеїн надасть неймовірну бадьорість, карнітин володіє жіроспалювальним ефектом, глютамін допомагає організму краще адаптуватися до надважких навантажень, а бурштинова кислота зменшує втому.

Creamin, це дієвий предтренік та енергетик широкого діапазону дії для полегшення тренування та найскорішого відновлення енергії та м'язів.

Вміст 1 порції (75 г)

 1. Анаболічно-енергетична добавка креатин – 5000 мг
 2. Прискорювач відновлення м'язів L-глютамін – 3000 мг
 3. Жироспалювач L - карнітин – 1000 мг
 4. Антикатаболічні ВСАА: L-лейцин – 1500 мг, L-ізолейцин – 750 мг, L-валін – 750 мг
 5. Енергетична добавка кислота бурштинова – 1000 мг
 6. Нейростимулятор кофеїн – 100 мг
 7. Енергетичні карбогідрати – 54,75 г

Калорії – 264 кКал

Харчова цінність (г/100 г)

 • Азотовмісні сполуки – 14,7
 • Жир – 0 г
 • Вуглеводи – 73 г
 • Калорії - 352 кКал

Спосіб приготування

В шейкер налити 500 мл води. Додати 3 мірні ложки (75 г) предтреніку Creamin, розмішати до однорідної маси. Вживати протягом тренування замість води. Перед вживанням збовтати.

CARBO MAX

Енергетик для тренування на основі вуглеводів різної довжини

 • 1000 г / 18 порцій - 160 грн

Смаки: натуральний солодкуватий смак.

Характеристика:

Як відомо, глікоген є основним енергетичним матеріалом для тренування. Але його кількість в м'язах не перевищує 200-300 г, яких вистачає на 40-50 хв. навантаження.

Порція Carbo max - це 55 грамів високооктанових вуглеводів для завантаження працюючих м'язів енергією! Тривале і рівномірне надходження калорій під час тренування забезпечать амілоза і амілопектин з модифікованого крохмалю воскової кукурудзи, плюс мікс складних полімерів глюкози - мальтоза, мальтотріоза, декстрин.

Вживайте енергетик Carbo max під час тренування, і забезпечте свої м'язи «резервним глікогеном» - carboгідратами для надважких тренувань!

Вміст 1 порції (55 г): вуглеводи з різною довжиної ланцюжка – 50,6 г, калорії - 202 кКал.

Харчова цінність (г/100 г): протеїн – 0, жир – 0 г, вуглеводи – 92 г, калорії - 368 кКал.

Склад: попередньо желатинізований хімічно модифікований харчовий крохмаль очищений з воскової кукурудзи (модифікований крохмаль), мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом.

Спосіб приготування: 500 мл води налити в шейкер, додати 2 мірні ложки (55 г) енергетика Carbo max, розмішати до однорідної маси.

Вживати: протягом тренування замість води.