Енергетик Carbo max від Extremal - енергетичний напій для тренування на основі вуглеводів різної довжини.

Ціна: 1000 г / 18 порцій - 160 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.

Смак: натуральний солодкуватий .

  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ★
  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з Магазину.
  2. Самовивіз з відділень перевізників: Нова пошта, Укрпошта, JustIn. По тарифам перевізника.
  3. Кур'єр по Києву (100 грн).

Оплата

Передплата або накладений платіж, готівкою, Приват 24, безготівковий з ПДВ, безготівковий без ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Опис

Як відомо, глікоген є основним енергетичним матеріалом для тренування. Але його кількість в м'язах не перевищує 200-300 г, яких вистачає на 40-50 хв. навантаження.

Порція Carbo max - це 55 грамів високооктанових вуглеводів для завантаження працюючих м'язів енергією! Тривале і рівномірне надходження калорій під час тренування забезпечать амілоза і амілопектин з модифікованого крохмалю воскової кукурудзи, плюс мікс складних полімерів глюкози - мальтоза, мальтотріоза, декстрин.

Вживайте енергетик Carbo max під час тренування, і забезпечте свої м'язи «резервним глікогеном» - carboгідратами для надважких тренувань!

Склад

Попередньо желатинізований хімічно модифікований харчовий крохмаль очищений з воскової кукурудзи (модифікований крохмаль), мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом.

Спосіб приготування

500 мл води налити в шейкер, додати 2 мірні ложки (55 г) енергетика Carbo max, розмішати до однорідної маси. Вживати протягом тренування замість води.

Протягом дня разом з Енергетиками зазвичай використовують

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який у категорії і вживайте двічі на день - на другий сніданок і за пів години до сну.

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для відновлення енергії та м'язів.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.

Продукція > Предтреніки > Carbo max

Предтреники купить, энерегетики, Карбо макс, Спортивное питание Экстремал