Предтреник Crenergy від Extremal - екстремальний предтренік з креатином та тауріном.

Ціна: пакет 500 г / 20 п. - 150 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.

Смак: дикий апельсин.

  • Енергія.......................★ ★ ★ ★ ★
  • Відновлення.............★ ★ ★ ★ ☆
  • Анаболічний ефект.★ ★ ★ ★ ★

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з Магазину.
  2. Самовивіз з відділень перевізників: Нова пошта, Укрпошта, JustIn. По тарифам перевізника.
  3. Кур'єр по Києву (100 грн).

Оплата

Передплата або накладений платіж, готівкою, Приват 24, безготівковий з ПДВ, безготівковий без ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Опис

Спочатку Ви відчуєте вибух енергії за рахунок високоенергетичних зв’язків креатину, та бурштинової кислоти. Адже креатин є попередником АТФ – джерелом енергії для скорочення м’язів, а бурштинова кислота відповідає за окислення глюкози, амінокислот, та жирів, де під час реакції фосфорилювання утворюються нові АТФ.

Зв’язка Кофеїн - Таурін, зумовлена їх синергічною дією. Таурін активізує виділення гормону росту та нормалізує функціонування центральної нервової системи. Кофеїн підвищує тонус організму стимулюючи вироблення адреналіну. Адреналін, в свою чергу, прискорює використання ліпідів на енергетичні потреби.

Для полегшення дихання під час тренування використовується аскорбінова кислота, яка зменшує транзиторне звуження просвіту бронхів. А за екстремальну працездатність відповідають карбогідрати мальтодекстринового компоненту та складні вуглеводи модифікованого крохмалю із воскової кукурудзи.

Crenergy від Extremal - це cправді екстремальний предтренік!

Склад

Енергетичні добавки: креатину моногідрат, таурін, бурштинова кислота, кофеїн; вуглеводна основа: модифікований крохмаль, мальтодекстрин зі зниженим декстрозним еквівалентом, цукор; вітаміни: аскорбінова кислота (вітамін С); інші добавки: ароматизатор харчовий, камідь ксантану.

Спосіб приготування

150-200 мл води налити в шейкер або пляшку. Додати 1 повну мірну ложку (25 г) продукту. Збовтати до повного розчинення. Вживати безпосередньо перед тренуванням.

Протягом дня разом з Предтреніками зазвичай використовують

Протеїн - це основа спортивного харчування, без протеїну м'язи зростати не будуть. Виберіть будь який у категорії і вживайте двічі на день - на другий сніданок і за пів години до сну.

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для відновлення енергії та м'язів.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.

Предтреники купить, энерегетики, Кренерджи, Кренергетик, Спортивное питание Экстремал