Протеїн Progressive formula від Extremal - висококалорійний протеїновий активатор росту м'язів

Ціна: 700 г / 23 порції - 320 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смаки: тірамісу десерт, полуничний смузі, шоколадний крем.

  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ☆ ☆
  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ★
  • Маса...........................★ ★ ★ ★ ☆
  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Підвищена калорійність продукту (1000 ккал в 3-х коктейлях), дає можливість використовувати цей протеїн в період інтенсивного набору маси для прискорення анаболічних процесів, або для відновлення організму після значних фізичних навантажень.

Прогрес росту м’язових клітин відбувається за рахунок збалансованої протеїнової матриці з альбуміну, гліцину та казеїну. А білок значно краще засвоюється якщо до нього в комплекті йдуть якісні жири й довгі вуглеводи.

Progressive formula це протеїн і гейнер в одному продукті - класичний активатор росту м’язів !

1 порція: 30 г протеїну + 350 мл молока 3,2%.

Склад

Молочний білок, сироватковий концентрат, соєвий ізолят, порошок какао (в продукті зі смаком шоколаду, тірамісу), ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування

350 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (30 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. Можна готувати коктейль додаючи до 250 мл молока 2 мірні ложки (40 г) суміші. При приготуванні коктейлю на воді, до 350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (50 г) продукту. Вживати 3 рази на добу: на другий сніданок, протягом 30 хвилин після тренування, за пів години до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Протягом дня разом з Progressive formula зазвичай вживають:

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для відновлення енергії та м'язів.

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати до та після тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.