Carousel imageCarousel image

Протеїн "Protein power" від Extremal - базовий протеїновий коктейль для м'язового росту

Ціна: 700 г /26 порцій - 320 грн

Пробник 27 г / 1 порція - 30 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смаки: тірамісу десерт, полуничний смузі, шоколадний крем.

  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ☆
  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ★
  • Маса...........................★ ★ ★ ☆ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Спеціальна розробка спрямованої дії Protein power активізує прискорення анаболічних процесів в працюючих м'язах. Позитивний симбіоз двох ключових агентів - азотовмісних сполук білку і комплексних високоенергетичних карбонатів - ось в чому сила цього протеїну.

Співвідношення білків/вуглеводів в одному коктейлі складає 1/1. Це дозволяє набирати якісну м'язову масу без приросту жирової тканини. Protein power це базовий продукт спортивного харчування у раціоні спортсменів бодібілдингу і фітнесу для швидкого зростання чистої м'язової маси.

1 порція: 27 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад

Сироватковий концентрат, соєвий ізолят, порошок какао (в продукті зі смаком шоколаду, тірамісу), ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування

350 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (27 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. При використанні води, до 350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (45 г) продукту. Вживати 3 рази на добу: між сніданком-обідом, протягом півгодини після тренування, за півгодини до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.


Протягом дня разом з Protein power зазвичай вживають:

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для відновлення енергії та м'язів.

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати до та після тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.