Carousel imageCarousel image

Протеїн Protex 50 від Extremal - сироватковий протеїн з глюкозою для відновлення м'язів

Ціна: 700 г / 21 порція - 350 грн

пробник 34 г / 1 порція - 30 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смаки: лікер "Адвокат", малиновий смузі.

  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ☆ ☆
  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ★
  • Маса...........................★ ★ ★ ★ ☆
  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Протеїн Protex 50 збагачено глюкозою, яка швидко відновлює енергію м'язів - глікоген. Саме глюкоза сприяє «викиду» гормону інсуліну, який «відкриває» клітини для збагачення їх амінокислотами і вуглеводами.

Цей продукт містить високу концентрацію протеїнів типу альбумін, що на 23% складаються з амінокислот ВСАА. Вони створюють антикатаболічний ефект, захищають м'язи від руйнування, підвищують працездатність та витривалість.

Protex 50 чудовий коктейль для активного росту м'язової маси, адже поєднує анаболічні властивості сироваткового протеїну, та енергетичні властивості глюкози. А ще, Ви будете просто насолоджуватися смаком цього чудового напою!

1 порція: 34 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад

Сироватковий ультрафільтраційний концентрат, декстрози моногідрат, ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.


Спосіб приготування

350 мл молока (0,5%) налити в шейкер або блендер, додати 2 мірні ложки (34 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. Можна готувати коктейль використовуючи 250 мл молока і 2,5 мірні ложки (42,5 г) суміші, або 250 мл води і 3 мірні ложки (51 г) суміші. Вживати 3 рази на добу: на другий сніданок, протягом 30 хвилин після тренування, за пів години до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі і перед сном.

Протягом дня разом з Protex 50 зазвичай вживають:

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для відновлення енергії та м'язів.

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати до та після тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.