Протеїн Protex 50 від Extremal - сироватковий протеїн з глюкозою для відновлення м'язів

Лікер "Адвокат" │ Малиновий смузі

700 г / 21 порція - 460 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ☆ ☆

  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ★

  • Маса...........................★ ★ ★ ★ ☆

  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

1 порція: 34 г протеїну + 350 мл молока 0,5%

Склад: Сироватковий ультрафільтраційний концентрат, декстрози моногідрат, ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування:

350 мл молока (0,5%) налити в шейкер або блендер, додати 2 мірні ложки (34 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. Можна готувати коктейль використовуючи 250 мл молока і 2,5 мірні ложки (42,5 г) суміші, або 250 мл води і 3 мірні ложки (51 г) суміші. Вживати 3 рази на добу: на другий сніданок, протягом 30 хвилин після тренування, за пів години до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі і перед сном.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Протеїн Protex 50 збагачено глюкозою, яка швидко відновлює енергію м'язів - глікоген. Саме глюкоза сприяє «викиду» гормону інсуліну, який «відкриває» клітини для збагачення їх амінокислотами і вуглеводами.

Цей продукт містить високу концентрацію протеїнів типу альбумін, що на 23% складаються з амінокислот ВСАА. Вони створюють антикатаболічний ефект, захищають м'язи від руйнування, підвищують працездатність та витривалість.

Protex 50 чудовий коктейль для активного росту м'язової маси, адже поєднує анаболічні властивості сироваткового протеїну, та енергетичні властивості глюкози. А ще, Ви будете просто насолоджуватися смаком цього чудового напою!

Протягом дня разом з Протекс 50 зазвичай вживають:

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для швидкого відновлення енергії та м'язів.

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування замість води. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати під час та після тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

протеин купить Протекс 50, спортивное питание Экстремал, сывороточный протеин