Carousel imageCarousel image

Протеїн Whey PC від Extremal - сироватковий протеїн для анаболізму м'язів.

Ціна: 500 г / 20 порцій - 260 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смаки: лікер "Адвокат", натуральний смак.

  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ☆
  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ★
  • Маса...........................★ ★ ★ ☆ ☆
  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Першу порцію Whey PC прийміть з ранку одразу після сну. Це ініціює травлення та запустить анаболізм м'язів ще до отримання порції білку на сніданок.

Другий коктейль випийте за пів години до тренування. Високий вміст амінокислот ВСАА у складі білку затримає руйнівні катаболічні процеси під час навантаження.

І третій коктейль завжди пийте як скоріше після тренування для швидкого відновлення зруйнованих м'язових клітин.

Whey PC пропонується у двох варіантах:

  1. "Natural" - без ароматизаторів та підсолоджувачів.
  2. "Зі смаками" для шанувальників смачненького.

1 порція: 24 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад

Сироватковий ультрафільтраційний концентрат, ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат. Продукт Whey PC natural виготовляється без додавання ароматизаторів та підсолоджувачів.

Спосіб приготування

350 мл молока (0,5%) налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (24 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. У разі використання води, до 350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (40 г) суміші. Вживати 3 рази на добу: відразу після сну або на другий сніданок, протягом 30 хвилин до тренування, впродовж 30 хв. після тренування. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі і після пробудження.

Протягом дня разом з Whey PC зазвичай вживають:

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для відновлення енергії та м'язів.

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати до та після тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.