Протеїн Whey PC від Extremal - сироватковий протеїн для анаболізму м'язів.

Лікер "Адвокат" │ Малиновий смузі

500 г / 20 порцій - 480 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ☆

  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ★

  • Маса...........................★ ★ ★ ☆ ☆

  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

1 коктейль: 24 г протеїну + 350 мл молока 0,5%

Склад: Сироватковий ультрафільтраційний концентрат, ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування:

350 мл молока (0,5%) налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (24 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. У разі використання води, до 350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (40 г) суміші. Вживати 3 рази на добу: відразу після сну або на другий сніданок, протягом 30 хвилин до тренування, впродовж 30 хв. після тренування. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі і після пробудження.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Першу порцію Whey PC прийміть з ранку одразу після сну. Це ініціює травлення та запустить анаболізм м'язів ще до отримання порції білку на сніданок.

Другий коктейль випийте за пів години до тренування. Високий вміст амінокислот ВСАА у складі білку затримає руйнівні катаболічні процеси під час навантаження.

І третій коктейль завжди пийте відразу після тренування для якнайшвидшого відновлення зруйнованих м'язових клітин. Саме в цей час організм відчуває найбільший дефіцит білків високого ступеня засвоєння.

Протягом дня разом з Whey PC зазвичай вживають:

Гейнери - це дуже калорійні продукти, 1 коктейль може містити 30 г білку та більше 100 г вуглеводів. Тому гейнери зазвичай вживають одразу після навантаження для швидкого відновлення енергії та м'язів.

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування замість води. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати до та після тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

протеин купить Вей пс, спортивное питание Экстремал, сывороточный протеин