Протеїни для сушки

Спортивні коктейлі з високим вмістом білку (70-90%) . Вживаються у період роботи над сухими м'язами. Сприяють спалюванню підшкірного жиру за умови дотримання високобілкової ньзьковуглеводної дієти.

ProtEX 80

700 г / 34 порції - 400 грн

УЛЬТРАШВИДКИЙ СИРОВАТКОВИЙ ПРОТЕЇН ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ І РОСТУ

Сироватковий протеїн - добавка № 1 для всіх спортсменів бодібілдингу. Висока концентрація протеїнів типу альбумін надає продукту високу швидкість засвоєння у порівнянні з іншими протеїнами. Цей фактор є вкрай необхідним для прискорення анаболізму і росту м'язів.

Білковий склад продукту відрізняється високим вмістом амінокислот з розголуженим ланцюжком - ВСАА. Саме вони створюють антикатаболічний ефект при прийомі порції продукту за півгодини до тренування і протягом 30 хвилин після навантаження.

Вміст 1 порції (20,3 г + молоко): протеїн – 25,2 г, жир – 2,8 г, вуглеводи – 18,5 г, калорії - 200 кКал.

Харчова цінність (г/100 г): протеїн – 76, жир – 5, вуглеводи – 10, калорії - 389 кКал.

Склад: протеїнова матриця - сироватковий концентрат; смако-ароматичні добавки - ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Смаки: смак лікеру "Адвокат", малиновий смузі, бананово-ванільний.

PROTEIN MAX

650 г /29 порцій - 330 грн

1600 г / 71 порція - 800 грн

ІЗОЛЯТ БІЛКУ БЕЗ ЛАКТОЗИ ДЛЯ СПАЛЮВАННЯ ЖИРУ

Містить максимально можливу кількість білку і мінімальну кількість жирів і вуглеводів. Не містить лактози! Продукт 100% рослинного походження та ідеальне джерело білку для вегетаріанців. PROTEIN MAX найсмачніший протеїновий коктейль серед аналогів.

Рекомендовано як додаткове джерело білків для збільшення сухої м’язової маси тіла та підвищення силових показників. Сприяє підтриманню високої працездатності та витривалості спортсменів всіх силових видів спорту в базовий період підготовки та перед змаганнями.

Вміст 1 порції (30 г + вода): протеїн – 25,5 г, жир – 0,3 г, вуглеводи – 0,9 г, калорії - 108 кКал.

Харчова цінність (г/100 г): протеїн – 85, жир – 1, вуглеводи – 3, калорії - 361 кКал

Склад: протеїнова матриця - соєвий ізольований білок; смако-ароматичні добавки - натуральний порошок какао (в продукті зі смаком шоколаду, тірамісу), ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Смаки: тірамісу десерт, полуничний смузі, шоколадний крем, карамельна нуга.

MILK & EGG SUPERPROTEIN

700 г /29 порцій - 380 грн

24 г / 1 порція - 30 грн

НАЙКРАЩИЙ ПРОТЕЇН ДЛЯ "СУШКИ"

Який протеїн найкращий? Той, що здатен підтримувати надійно високий рівень пептидів і амінокислот в м'язах і плазмі крові протягом усього дня. Компанія "Екстремал" створила цей супер протеїн!

Знежирений, безглютеновий протеїн для сухих м'язів MILK & EGG SUPER PROTEIN складається з повільно засвоюваних казеїнових фракцій молока, "швидких" альбумінів сироватки і ідеальних пептидів яєчного білку. Це робить його ідеальним продуктом як при повільному так і при швидкому метаболізмі. Тобто зростання чистих сухих м'язів ніколи не зупиняється!

Вміст 1 порції (24 г + молоко): протеїн – 26,6 г, жир – 2,5 г, вуглеводи – 20,5 г, калорії - 211 кКал

Харчова цінність (г/100 г): протеїн – 70, жир – 3, вуглеводи – 17, калорії - 375 кКал

Склад: протеїнова матриця - сироватковий концентрат, молочний білок, яєчний альбумін; смако-ароматичні добавки - ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Смаки: смак лікеру "Адвокат", малиновий смузі, бананово-ванільний, полуничний смузі.

PROTEIN ACTIVITY

700 г /29 порцій - 330 грн

2000 г / 83 порції - 800 грн

MУЛЬТИПРОТЕЇНОВИЙ КОНЦЕНТРАТ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ СУХИХ М’ЯЗІВ

Під час виробництва PROTEIN ACTIVITY, його мультипротеїнова матриця збагачується яєчним альбуміном у стані пептидів. Ця операція оптимізує амінокислотний пул до стандарту «Optimal» і робить продукт найкращим в своєму сегменті.

PROTEIN ACTIVITY приймається як елемент дієти при відточуванні сухих м'язів і спалюванні жиру, для досягнення якісного рельєфу та сепарації м’язів. Продукт виробляється вже другий десяток років, адже має основні чинники вдалого товару - збалансований склад, приємний смак, не високу ціну.

Вміст 1 порції (24 г + молоко): протеїн – 26,8 г, жир – 2,5 г, вуглеводи – 20,5 г, калорії - 212 кКал.

Харчова цінність (г/100 г): протеїн – 70, жир – 3, вуглеводи – 17, калорії - 375 кКал

Склад: протеїнова матриця - молочний білок, соєвий ізолят, сироватковий концентрат, яєчний альбумін; смако-ароматичні добавки - натуральний порошок какао (в продукті зі смаком шоколаду, тірамісу), ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Смаки: тірамісу десерт, полуничний смузі, шоколадний крем, карамельна нуга.