Protein 8000 від Extremal - сироватковий протеїн для анаболізму чистих м'язів

Малиновий смузі │ Карамельне молоко

500 г / 24 порції - 500 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Жироспалювання....★ ★ ★ ★ ☆

  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ★

  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ☆

  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆

1 порція: 20,3 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад: Ультрафільтраційний концентрат солодкої молочної сироватки, ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування:

350 мл молока (0,5%) налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (20,3 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. Можна готувати коктейль використовуючи 250 мл молока (0,5%) і 2 мірні ложки (27 г) суміші, або 250 мл води і 2,5 мірні ложки (33,8 г) суміші. Вживати 3 рази на добу - на другий сніданок, протягом 30 хвилин після тренування, за пів години до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Сироватковий концентрат з найбільшим вмістом ультрафільтраційного протеїну найвищої якості - 80%. Саме те що потрібно для збільшення сухої м’язової маси в базовий період підготовки та перед змаганнями.

Містить імуноглобулінові протеїнові фракції для підтримання імунної системи. Амінокислотний пул відрізняється високим вмістом анаболічних та антикатаболічних амінокислот (BCAA, глютамін аргінін, тирозин). Вони прискорюють зростання м’язів, та захищають клітини від руйнування.

Protein 8000 найкращий продукт від Extremal для справжніх профі.

Протягом дня разом з Протеїн 8000 зазвичай використовують:

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Протягом 6 місяців Ви зможете: планувати тренування, реєструвати прогрес силових, відзначати зміни ваги тіла, жиру та об’ємів м’язів.

купить протеин, Протеин 8000, спортивное питание Экстремал, сывороточный протеин