Carousel imageCarousel image

Протеїн Protein activity від Extremal - мультипротеїновий концентрат для збільшення сухих м'язів.

Ціна: 700 г /29 порцій - 330 грн

2000 г / 83 порції - 800 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смаки: тірамісу десерт, полуничний смузі, шоколадний крем.

  • Жироспалювання....★ ★ ★ ☆ ☆
  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ★
  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Під час виробництва Protein activity, його мультипротеїнова матриця збагачується яєчним альбуміном у стані пептидів. Ця операція оптимізує амінокислотний пул до стандарту «Optimal» і робить продукт найкращим в своєму сегменті.

Protein activity приймається як елемент дієти при відточуванні сухих м'язів і спалюванні жиру, для досягнення якісного рельєфу та сепарації м’язів. Протеїн виробляється вже другий десяток років, адже має основні чинники вдалого товару - збалансований склад, приємний смак, не високу ціну.

1 порція: 24 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад

Молочний білок, сироватковий концентрат, яєчний альбумін, соєвий ізолят, порошок какао (в продукті зі смаком шоколаду, тірамісу), ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування

350 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (24 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. При використанні води, до 350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (40 г) продукту. Вживати 3 рази на добу - між сніданком-обідом, протягом 30 хв. після тренування, за півгодини до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Протягом дня разом з Protein activity зазвичай використовують:

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Протягом 6 місяців Ви зможете: планувати тренування, реєструвати прогрес силових, відзначати зміни ваги тіла, жиру та об’ємів м’язів.