Протеїн Protein activity від Extremal - комплексний концентрат для збільшення сухих м'язів.

Полуничний смузі │ Шоколадний крем Тірамісу десерт │ Молочне печиво

700 г / 29 порції - 440 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Жироспалювання....★ ★ ★ ☆ ☆

  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ★

  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ☆

1 порція: 24 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад: молочний білок, сироватковий концентрат, яєчний альбумін, соєвий ізолят, порошок какао (в продукті зі смаком шоколаду, тірамісу), ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування:

350 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (24 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. При використанні води, до 350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (40 г) продукту. Вживати 3 рази на добу - між сніданком-обідом, протягом 30 хв. після тренування, за пів години до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з відділень операторів. Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.

  2. Доставка кур'єром (Нова пошта).

Оплата

  1. Сплата на розрахунковий рахунок.

  2. Накладений платіж.

  3. Безготівковий з ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України, комплектні товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Під час виробництва Protein activity, його мультипротеїнова матриця збагачується яєчним альбуміном у стані пептидів. Ця операція оптимізує амінокислотний пул до стандарту «Optimal» і робить продукт найкращим в своєму сегменті.

Protein activity приймається як елемент дієти при відточуванні сухих м'язів і спалюванні жиру, для досягнення якісного рельєфу та сепарації м’язів. Протеїн виробляється вже другий десяток років, адже має основні чинники вдалого товару - збалансований склад, приємний смак, не високу ціну.

Протягом дня разом з Protein activity зазвичай використовують:

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Протягом 6 місяців Ви зможете: планувати тренування, реєструвати прогрес силових, відзначати зміни ваги тіла, жиру та об’ємів м’язів.

протеин Белковая активность,, спортивное питание Экстремал, комплексный протеин