Характеристика Protein activity

Під час виробництва Protein activity, його мультипротеїнова матриця збагачується яєчним альбуміном у стані пептидів. Ця операція оптимізує амінокислотний пул до стандарту «Optimal» і робить продукт найкращим в своєму сегменті.

Protein activity приймається як елемент дієти при відточуванні сухих м'язів і спалюванні жиру, для досягнення якісного рельєфу та сепарації м’язів. Протеїн виробляється вже другий десяток років, адже має основні чинники вдалого товару - збалансований склад, приємний смак, не високу ціну.

1 порція: 24 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад

Молочний білок, сироватковий концентрат, яєчний альбумін, соєвий ізолят, порошок какао (в продукті зі смаком шоколаду, тірамісу), ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування

350 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (24 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. При використанні води, до 350 мл рідини додати 2,5 мірні ложки (40 г) продукту. Вживати 3 рази на добу - між сніданком-обідом, протягом 30 хв. після тренування, за півгодини до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Carousel imageCarousel image

Ціна

  • 700 г /29 порцій - 330 грн
  • 2000 г / 83 порції - 800 грн

Смак

Тірамісу десерт, полуничний смузі, шоколадний крем.

Разом з протеїнами для сушки зазвичай використовують

ВСАА

285 грн

Carnitine ultra

230 грн

Shaker 700

120 грн