Carousel imageCarousel image

Протеїн Protein max від Extremal - соєвий ізолят без лактози для спалювання жиру.

Ціна:

650 г /29 порцій - 330 грн

1600 г / 71 порція - 800 грн

*знижка 5% від 2 одиниць

Смаки: тірамісу десерт, полуничний смузі, шоколадний крем.

  • Жироспалювання....★ ★ ★ ★ ★
  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ★
  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ☆

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта.

Оплата: передплата або накладений платіж.

Запитати про товар Оптові ціни Бізнес

Опис

Містить максимально можливу кількість білку - 90 %, і мінімальну кількість жирів і вуглеводів - 4 %. Не містить лактози! Продукт 100 % рослинного походження та ідеальне джерело білку для вегетаріанців. Protein max найсмачніший протеїновий коктейль серед аналогів.

Ізолят протеїну бажано приймати як основну білкову добавку до їжі під час дотримання дієти для схуднення. Protein max приймається тричі на день між основними прийомами їжі. Це прискорює обмін речовин, що сприяє спалюванню підшкірного жиру за умови дотримання низьковуглеводної дієти.

1 порція: 22,5 г протеїну + 250 мл молока 0,5%.

Склад

Соєвий ізольований білок, порошок какао (в продукті зі смаком шоколаду, тірамісу), ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.


Спосіб приготування

250-350 мл молока налити в шейкер або блендер, додати 1.5 мірні ложки (22,5 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. При використанні води, до 400 мл рідини додати 2 мірні ложки (30 г) продукту. Вживати 3 рази на добу: між сніданком-обідом, протягом півгодини після тренування, за півгодини до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Протягом дня разом з Protein activity зазвичай використовують:

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Протягом 6 місяців Ви зможете: планувати тренування, реєструвати прогрес силових, відзначати зміни ваги тіла, жиру та об’ємів м’язів.