Протеїн Protex 80 від Extremal - ультра швидкий сироватковий протеїн для рельєфу м'язів

Лікер "Адвокат" Полуничний смузі

700 г / 34 порції - 400 грн


* Знижка 5% при замовленні 2 од. будь-яких продуктів.10% від 3 одиниць продуктів.
  • Жироспалювання....★ ★ ★ ★ ☆
  • Сушка, рельєф..........★ ★ ★ ★ ★
  • М'язи..........................★ ★ ★ ★ ☆
  • Відновлення.............★ ★ ★ ☆ ☆
1 порція: 20,3 г протеїну + 350 мл молока 0,5%.

Склад: ультрафільтраційний концентрат солодкої молочної сироватки, ароматизатори харчові, підсолоджувачі сахарин, цикламат.

Спосіб приготування:

350 мл молока (0,5%) налити в шейкер або блендер, додати 1,5 мірні ложки (20,3 г) протеїну, розмішати до однорідної маси. Можна готувати коктейль використовуючи 250 мл молока (0,5%) і 2 мірні ложки (27 г) суміші, або 250 мл води і 2,5 мірні ложки (33,8 г) суміші. Вживати 3 рази на добу - за 30 хвилин до сніданку, протягом 30 хвилин після тренування, за пів години до сну. У не тренувальні дні пити до 3-х коктейлів між прийомами їжі.

Доставка │ Оплата │ Гаранія

Доставка

  1. Самовивіз з Магазину.
  2. Самовивіз з відділень перевізників: Нова пошта, Укрпошта, Justin. По тарифам перевізника.
  3. Кур'єр по Києву (100 грн).

Оплата

Передплата або накладений платіж, готівкою, Приват 24, безготівковий з ПДВ, безготівковий без ПДВ.

Гарантія

Продавець гарантує якість та комплектність товару відповідно до інформації вказаної на упаковці товару. Продавець гарантує упаковку товару, що забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду. Згідно із законодавством України товари даної групи обміну та поверненню не підлягають.

Сироватковий протеїн - добавка №1 для всіх спортсменів бодібілдингу. Висока концентрація протеїнів типу альбумін надає продукту високу швидкість засвоєння у порівнянні з іншими протеїнами. Цей фактор є вкрай необхідним для прискорення анаболізму і росту м'язів.

Білковий склад продукту відрізняється високим вмістом амінокислот з розголуженим ланцюжком - ВСАА. Саме вони створюють антикатаболічний ефект при прийомі порції продукту за пів години до тренування і протягом 30 хвилин після навантаження.

Protex 80 найкращий протеїн для отримання сухої м'язової маси тіла, рельєфу та сепарації м'язів. А спалювання жиру можна досягти при одночасному дотриманні високобілкової, низьковуглеводної дієти.

Протягом дня разом з Protex 80 зазвичай використовують:

Карнітин - хочете спалити жир? Натуральна добавка L-карнітин покращує утилізацію жирних кислот з виділенням великої кількості енергії та води. Вживати 2 капсули на день.

Амінокислоти - ВСАА та L-глютамін найкращим чином захищають м'язи від руйнування, та прискорюють відновлення м'язової тканини після надважких тренувань. Приймати перед, або під час тренування.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Протягом 6 місяців Ви зможете: планувати тренування, реєструвати прогрес силових, відзначати зміни ваги тіла, жиру та об’ємів м’язів.

купить протеин, Протекс 80, спортивное питание Экстремал, сывороточный протеин