Сухі м'язи

Для досягнення гарного рельєфу м'язів та спалювання жиру необхідно дотримуватись "дрібного харчування" (5-7 разів на день малими порціями), низькокалорійної високобілкової дієти, пити багато води, виконувати силові та аеробні вправи, а також вживати:

  1. Тричі на день - Протеїн для відновлення та зміцнення м'язів.

  2. Перед тренуванням - Карнітин для спалювання жиру.

  3. Під час тренування - Амінокислоти для захисту м'язів від руйнування.

Або використовуйте Програму "СУШКА" - супер набір з 4 продуктів в 1 упаковці для швидкого спалювання жиру.

В набір входить:

  • «жироспалювальний» протеїн

  • сироватка для відновлення

  • ліпотропік Карнітин

  • анаболічні і антикатаболичні амінокислоти

Programma-sportivnogo-pitaniya-Sushka-4-paketa-v-1-1-kg-Supernabor-Ekstremal-sportivnoe-pitanie1

Протягом дня спортсмени також використовують:

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на день.

Predtrenik-kupit-Crenerge-Ekstremal-sportivnoe-pitanie

Енергетики та предтреники - це енергетичні напої, що приймаються перед та під час тренування. Суттєво підвищують працездатність, покращують витривалість, зменшують втому, сприяють швидкому відновленню.

Шейкер - чудовий аксесуар для автономного приготування протеїнових та інших коктейлів без підключення до електроенергії. Оптимально підходить для приготування гейнерів, в які входить велика кількість порошку й рідини.


Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Протягом 6 місяців Ви зможете: планувати тренування, реєструвати прогрес силових, відзначати зміни ваги тіла, жиру та об’ємів м’язів.