Сухі м'язи

Для досягнення гарного рельєфу м'язів та спалювання жиру необхідно притримуватись "дрібного харчування" (5-7 разів на день малими порціями). Дотримуватись низькокалорійної високобілкової дієти, пити багато води, виконувати силові та аеробні вправи. Протеїни вживати тричі на день, протягом дня пити жироспалювач Карнітин, та амінокислоти під час тренування. Або використовувати Супернабір 4 в 1 Програма Сушка.

ПРОТЕЇНИ ДЛЯ СУШКИ

Концентрати протеїну для роботи над сухими м'язами. Сприяють спалюванню жиру.

АМІНОКИСЛОТИ

Амінокислоти ВСАА та Глютамін для запобігання руйнуванню м'язів, та для прискорення анаболізму.

КАРНІТИН

Натуральний безпечний жироспалювач, що допомагає роботі серцевого м'язу.

Програма "СУШКА"

Programma-sportivnogo-pitaniya-Sushka-4-paketa-v-1-1-kg-Supernabor-Ekstremal-sportivnoe-pitanie1

Готовий супер набір з 4 продуктів для швидкого спалювання жиру

Протягом дня спортсмени також використовують:

Щоденник тренувань - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу. Можливість планувати тренування, реєструвати прогрес силових показників, відзначати зміни ваги тіла, кількості жиру, та об’ємів м’язів.

Колаген - головний структурний протеїн для поновлення суглобів, хрящів, зміцнення зв'язок, кісток, поліпшення властивостей шкіри, покращення стану нігтів та волосся. Вживається у вигляді цукерок тричі на добу.

Шейкер - чудовий аксесуар для автономного приготування протеїнових коктейлів без підключення до електроенергії. Оптимально підходить для приготування гейнерів, в які входить велика кількість порошку й рідини.