шейкери

Шейкери для приготування спортивного харчування - протеїнових коктейлів чи гейнерів. Щоденник тренувань, таббокс для зберігання пігулок, фірмова шапочка та футболка.

Продукція > Шейкери

shaker 700

Шейкер для приготування великих коктейлів

  • Об'єм 700 мл - 120 грн

Характеристика

Чудовий аксесуар для автономного приготування протеїнових коктейлів без підключення до електроенергії. Завдяки спеціальному ситечку, та герметичній кришці, білковий порошок швидко й якісно змішується з водою чи молоком. Склянка має поділи для відмірювання необхідної кількості рідини.

Оптимально підходить для приготування гейнерів, в які входить велика кількість порошку й рідини (до 500 мл). Шейкер придатний також для приготування дитячого харчування, омлету, або просто для зберігання води. Пити коктейль чи воду зручно через верхній отвір, що має герметичну пробку з різьбою.

Склад

Харчовий поліпропілен.

shaker 500

Шейкер 2 в 1 для приготування коктейлів і зберігання протеїну

  • Об'єм 500 мл - 150 грн

Нема в наявності.

Характеристика

Компактний аксесуар для автономного приготування протеїнових коктейлів та зберігання додаткової порції протеїну. Завдяки спеціальному ситечку, та герметичній кришці, білковий порошок швидко й якісно змішується з водою чи молоком. Склянка має поділи для відмірювання необхідної кількості рідини.

Оптимально підходить для приготування протеїнових коктейлів з об'ємом рідини до 350 мл. Шейкер має додатковий відділ для зберігання порції протеїну у 30-40 г. Це дає можливість приготувати коктейль відразу після тренування для швидкого зачинення білково-вуглеводного вікна.

Склад

Харчовий поліпропілен.