шейкери та аксесуари

Шейкери для приготування протеїнових коктейлів, аксесуари для фітнесу, бодібілдингу.

ПЛАСТИКОВА СКЛЯНКА З КРИШКОЮ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ КОКТЕЙЛІВ

Чудовий аксесуар для автономного приготування протеїнових коктейлів без підключення до електроенергії. Завдяки спеціальному ситечку, та герметичній кришці, білковий порошок швидко й якісно змішується з водою чи молоком. Склянка має поділи для відмірювання необхідної кількості рідини.

Оптимально підходить для приготування гейнерів, в які входить велика кількість порошку й рідини (до 500 мл). Шейкер придатний також для приготування дитячого харчування, омлету, або просто для зберігання води. Пити коктейль чи воду зручно через верхній отвір, що має герметичну пробку з різьбою.

Склад: харчовий поліпропілен.

ШЕЙКЕР 2 В 1 ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ КОКТЕЙЛІВ І ЗБЕРІГАННЯ ПРОТЕЇНУ

Компактний аксесуар для автономного приготування протеїнових коктейлів та зберігання додаткової порції протеїну. Завдяки спеціальному ситечку, та герметичній кришці, білковий порошок швидко й якісно змішується з водою чи молоком. Склянка має поділи для відмірювання необхідної кількості рідини.

Оптимально підходить для приготування протеїнових коктейлів з об'ємом рідини до 350 мл. Шейкер має додатковий відділ для зберігання порції протеїну у 30-40 г. Це дає можливість приготувати коктейль відразу після тренування для швидкого зачинення білково-вуглеводного вікна.

Склад: харчовий поліпропілен.

ПЛАСТИКОВИЙ БОКС ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ПІГУЛОК, КАПСУЛ.

Тепер немає необхідності носити з собою склянки з амінокислотами чи карнітином, блістери з вітамінами, чи рибьячим жиром. Просто покладіть у спеціальний мультибокс необхідну кількість пігулок і капсул.

П'ять відділів різного розміру дозволяють зберігати пігулки і капсули будь-якого розміру і вони не будуть перемішуватись. Таббокс досить місткий, а його розмір менше ніж чохол для окулярів і тому він легко вміщується у кишені. Таббокс зручний аксесуар для таблетованих чи капсульованих спортивних добавок.

Склад: харчовий поліпропілен.

tренувальний щоденник

Ціна - 85 грн

ДЛЯ ФІКСАЦІЇ ТА КОНТРОЛЮ СПОРТИВНОГО ПРОГРЕСУ

З кожним роком все більше людей приходить у фітнес центр, але через пару місяців дехто закидає тренування. Причиною цьому найчастіше є відсутність стимулу до тренування. А відбувається це, тому що багато початківців не вміють планувати тренувальний процес, і не привчені до ведення записів контролю досягнутих результатів. Таким чином, спортсмени не бачать прогресу побудови тіла і кидають спорт.

ТМ EXTREMAL пропонує «Тренувальний щоденник» - прекрасний інструмент наочної фіксації і контролю спортивного прогресу.

Протягом 6 місяців Ви зможете:

  • планувати тренування, досягати прогресу поступово збільшуючи навантаження;
  • реєструвати прогрес силових показників, стимулюючи себе до нових рекордів;
  • відзначати зміни ваги тіла, кількості жиру, та об’ємів м’язів, будуючи ідеальне тіло.

Бувалі спорстмени кажуть: «50% успіху залежить від тренування, а 50% - від харчування». Підібрати індивідуальну дієту Вам допоможе комп'ютерна програма «МІЙ БОДІБІЛДИНГ»